avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com  
avmarketi.com  
avmarketi.com avmarketi.com  
Av Marketi Alt Taraf avmarketi.com  
 
yeni ürünlerindirimli ürünlerödüllü ürünlerSepetimMüşteri hizmetleriavmarketi.comavmarketi.comFacebook sayfamızGoogle Plusyoutube sayfamızPinterest sayfamıztwitter sayfamız
KARGO BEDAVA
Müşteri Hizmetleri ve Yardım

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

 

Site hakkında - Ödeme tipleri - Güvenlik

Değerli müşterilerimiz dikkatine !

 

AVmarketi.com'da 50.000'nin üzerinde ürün çeşidi vardır. Verilen siparişler piyasada araştırılarak ÜRETİCİ veya İTHALATÇI'larından tedarik edilip müşterilerimize ulaştırılmaktadır. Çeşidin çok fazla olması ve bazı ürünlerin üretici veya ithalatçı firma stoklarında tükenmesi ve düzenli stok bilgisi alamama gibi sebeplerden dolayı siparişlerinde gecikmeler veya tedarik edememe sorunu yaşanabilmektedir.

 

Sitemizdeki stok durumları ithalatçılardan alınan son stok durumunu yansıtmaktadır. Siparişinizin ÜRETİCİ/İTHALATCI elinde kalmaması durumlarında sizinle irtibata geçilip siparişinizdeki ürüne en yakın ve uygun ürün önerilecektir, önerilen ürünü almak istemezseniz isteğiniz doğrultusunda o ürün bedelini veya siparişinizin tamamının iptali yapılarak ödemenizde şekline uygun olarak geri iade edilecektir. Bu tip sebeplerden dolayı çıkacak aksaklıklar için şimdiden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

AVmarketi kategorilerinde sunulan ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle taşıma ve teslimat koşulları zaman zaman değişiklik gösterebilmektedir. Tekne-Bot-Motor vs. gibi havaleli ürünler kategorisinden yaptığınız alışverişler için, siparişinizin ne zaman, hangi adrese gönderileceği ile ilgili görüşmek üzere Müşteri Hizmetleri departmanımız gerek görürse sizi arayacaktır.

 

AVmarketi.com'da yayınlanan ürün bilgileri ve fiyatlarında tipografik hatalar olabilir, bu tip hatalar oluştuğunda fiyat düzeltme hakkı saklıdır. Müşteri düzeltilen fiyatı kabul etmez ise sipariş iptal edilir.

 

 

Ödeme şekilleri

Kredi Kartı peşin ödeme
AVmarketi.com'da tüm Mastercard ve Visa kredi kartlarınızla güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartıyla peşin ödemelerde ekstra %3 özel indirim yapıyoruz.

 


BKM Express ile Ödeme
BKM Express, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayarak internet alışverişlerinizi hızlı, kolay ve keyifli hale getiren ücretsiz bir hizmettir. Kart sahibiyseniz BKM Express'e kaydolabilir, Bankanızın sağladığı taksit ve ödül/puan kazanımı fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için BKM Express Sıkça Sorulan Sorular sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 


Kredi Kartı ile Taksitli ödeme

Aşağıdaki bankaların kredi kartları ile 2 aydan 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz.
 

* GARANTİ kredi kartları (9 taksit- Peşin fiyatına 4 taksit)

* AKBANK kredi kartları ( 9 taksit- Peşin fiyatına 9 taksit)

* FİNANSBANK kredi kartları (9 taksit- Peşin fiyatına 3 taksit)

* İŞBANKASI kredi kartları (9 taksit- Peşin fiyatına 7 taksit)

* YAPI KREDİ WORLD CARD (9 taksit- Peşin fiyatına 4 taksit)

* HSBC ADVANTAGE CARD (9 taksit- Peşin fiyatına 4 taksit)


Ayrıca dönem dönem özel ödeme seçenekleri ve taksit erteleme kampanyalarımız olacaktır.

 

 

Kredi Kartı Provizyon Aksaklıkları
Siparişiniz sırasında kredi kartınız farklı nedenlerden ötürü onaylanamayabilir:
 

 

Bu nedenler arasında başlıcaları ;
1. Kredi kartınızın kullanılabilir limitinin yetersiz olması,
2. Kart numarasını hatalı girmeniz,
3. Kartınızın son kullanma tarihinin geçmiş olması,
4. Kullandığınız kart bir ek kart ise, ana kart sahibi tarafından iptal edilmiş olması,
5. Onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması,
6. Kayıp ihbarı yaptığınız bir kartı yeniden kullanmaya çalışmanız,
7. Kullanmaya çalıştığınız kartın bir kredi kartı değil, ATM kartı olması sayılabilir.

8.İnternet bağlantı hızınızın alışveriş esnasında çok düşük olması da kartınızla ilgili bankaya bağlantı yapıp onay alırken sorun çıkarabilmektedir.

Kredi kartı onay sorunlarınızda yardım almak için kartı aldığınız banka ile görüşmeniz gerekmektedir.

 

 

PTT Posta çeki hesabına ödeme
Artık Türkiye'nin her tarafında bulunan PTT şubelerinden posta çeki hesabımıza çok kolay bir şekilde havale ödeme yapabiliyorsunuz.

Önemli ! Postaçeki ödemesi ile sipariş verirken lütfen bunlara dikkat ediniz
 

1- PTT postaçeki hesabımıza ödeme yaptığınızda sitemize girip mutlaka havale bildirim formu ile bize iletiniz ki siparişlerinizin gönderimi gecikmesin.

2- Havaleyi AVmarketi.com olarak değil Av Marketi internet Hizmetleri adına hesap numaramıza gönderiniz.

3- PTT'den posta hesabımıza ödeme yaparken açıklamasına bizdeki kayıtlı üye isminizi ve sipariş numarasını yazınız (Ali Ünal- 84275 nolu sipariş gibi) 

 

 

Bankadan Havale / EFT ile ödeme
Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. Havale ile yapılan ödemelerde ise % 5 indirim yapılır.

7 iş günü içinde hesaba geçmeyen havale siparişleri geçersiz sayılmaktadır.

 

 

Av marketi int.hiz.ltd.şti. havale / EFT için hesap numaralarımız :

Banka adı Şube adı Hesap adı Hesap no

IBAN

Türü
İş Bankası Barbaros Bulvarı (1159) AV Marketi 265266 TR960006400000111590265266 TL
Garanti Bankası Beşiktaş (399) AV Marketi 6297350 TR740006200039900006297350 TL
PTT Posta Çeki İstoç AV Marketi 6077941 ------------------- TL
Yapı Kredi Bankası Beşiktaş Ihlamurdere (841) AV Marketi 85238716 TR720006701000000085238716 TL
Akbank İstoç (640) AV Marketi 0034167 TR340004600640888000034167 TL
Finansbank İstoç Şb (00985) AV Marketi 23981844 TR740011100000000023981844 TL

Önemli ! Havale ile sipariş verirken lütfen bunlara dikkat ediniz

1- Havale veya EFT ödemenizi AVmarketi.com olarak değil mutlaka AV MARKETİ İNTERNET HİZMETLERİ TİC. LTD.ŞTİ. adına IBAN (zorunlu) numaralarımıza gönderiniz.

2- Havale yaptığınızda mutlaka havale bildirim formu ile bize iletiniz ki siparişlerinizin gönderimi gecikmesin.

3- Bankadan havale yaparken açıklamasına bizdeki kayıtlı üye isminizi ve sipariş numarasını yazınız (Ali Ünal- 84591 nolu sipariş)

 

Önemli! Banka ATM'lerinden ödeme gönderiminde gönderen bilgisi görünmediği için mutlaka telefonla veya mail ile hangi bankaya? hangi sipariş no için? ne kadar? yatırdığınızı bildirmeniz gerekmektedir.

 

Havale ile yaptığınız alışverişlerde, teslimat süresinin başlangıcı, siparişi verdiğiniz zaman değil sipariş tutarının havale ile hesaplarımıza geçtiği andır. Havale ile yapılan ödemelerde ise % 5 indirim yapılır.

 


Tüketici hakları ve Güvenli alışveriş bilgisi

 

AV Marketi kullanıcı güvenliği ve gizliliği bildirgesi:


Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek optimal sistem performansı sağlanmaktadır.
 

Veri Güvenliği:
Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.
AV MARKETİ İNTERNET HİZMETLERİ kullanıcılardan derlediği bilgileri firmaya ait girişimler haricinde kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.
 

 

Veri Paylaşımı:
AV MARKETİ İNTERNET HİZMETLERİ yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.
Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler AV MARKETİ İNTERNET HİZMETLERİ ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

 

AVmarketi.com'da Kredi Kartları Güvenliği Nasıl Sağlanır?
AVmarketi.com, sitesinden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ilk planda tutmaktadır. Bu yüzden AVmarketi.com'dan sipariş veren müşterilerin bilgilerin kontrolü için gerekli görülürse kredi kartı sahibi müşterilerle irtibata geçilmektedir.

 

AVmarketi.com sitemizde geçerli olan dünyanın en güvenilir güvenlik sertifikası RapidSSL kullanılmaktadır. Türkiye'nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank Sanal POS'larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler ödeme ekranında https:www.avmarketi.com adres satırı ile siteden bağımsız olarak RapidSSL tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur. (Bu bilgileri AVmarketi.com çalışanları bile ulaşamaz tamamen banka ile sizin bilgisayarınız arasında şifreli bilgi ile onay alınır)

 

Bu sayede değerli müşterilerimiz gönül rahatlığıyla sitemizden alışveriş yapabilmektedir.

 

Online Alışverişlerde Önemli Güvenlik Unsurları:
Sanılanın aksine, kullanıcıların kredi kartı bilgileri çoğu zaman internet üzerinden yapılan alışverişlerde değil fiziki ortamlarda çalınmaktadır. Bu nedenle kredi kartınızı günlük hayatta kullanırken dikkatli olun, kredi kartı numaranızı, son kullanma tarihini ve CVC (Güvenlik numarası) numarasını başkalarına vermeyin. Restoran, mağaza gibi fiziki ortamlarda çalınan kredi kartı bilgileriyle alışveriş yapmaya çalışan sahtekarlara karşı önlemler alan e-ticaret siteleri bu sahtekarları yakaladıkları anda kredi kartının gerçek sahibiyle irtibata geçmektedirler, bu gibi durumlarda işbirliği yapın. Ay sonu gelen ekstre bilgilerini dikkatli kontrol edin ve size birşey ifade etmeyen alışverişler için firmalarla irtibata geçin.

 

İnternetten alışveriş yaparken bildiğiniz firmaları tercih edin. Bilgi hattı veya müşteri hizmetleri servisi bulunan siteleri tercih edin. Bu sayede aklınıza takılan bütün konular hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Internet sitesinde firmanın açık adresinin ve telefonun yer almasına dikkat edin. Bilmediğiniz bir firmadan alışveriş yapacaksanız alışverişinizi yapmadan ürünü aldığınız mağazanın bütün telefon adres bilgilerini not edin. Eğer güvenmiyorsanız alışverişten önce telefon ederek teyid edin.

 

 

AVmarketi.com’da Haklarım
AV MARKETİ İNTERNET HİZMETLERİ tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, AVmarketi.com dan yapacağınız alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 

Site genel kullanımı hakkında bilgi


Alışveriş Sepetiniz
AVmarketi.com'da yaptığınız alışveriş sırasında seçtiğiniz ürünleri sakladığınız bölümdür. Alınan ürünlere ve ödemelere ilişkin tüm bilgiler ödeme aşamasında topluca değerlendirilmek üzere buraya kaydedilir. Alışveriş arabanızı herhangi bir süpermarketten tanıdığınız geleneksel alışveriş arabasına benzetebilirsiniz.

 

Ödeme seçenekleri için tıklayın

Bu fonksiyon sayesinde, incelediğiniz ürünün peşin veya taksitli tüm ödeme seçeneklerini bir tabloda görebilirsiniz.


Alışveriş Listeme ekle
Daha sonra almayı arzu ettiğiniz ürünlerin bilgilerini saklayan size özel bir hafızadır. Bu sepete attığınız ürünler Av Marketi tarafından sunulmaya devam ettiği sürece burada kalacaktır.
Aklımdakiler sepetinizdeki ürünler dilediğiniz zaman satın alabilmeniz için alışveriş sepetinize atılmaya hazır olacaktır.


Tavsiye Et
"Tavsiye Et" fonksiyonu sayesinde, satın almadığınız ancak arkadaşlarınızın ilgisini çekeceğini düşündüğünüz bir ürünü kolaylıkla onlara tavsiye edebilirsiniz


Yorum Yaz
"Yorum yaz" fonksiyonu sayesinde, bildiğiniz veya kullandığınız ürünlerle ilgili bilgileri ürünlerin yorumlar bölümüne ekleyerek diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.


Bilgi listeme ekle
İncelediğiniz ürünün fiyatının düşmesini bekliyorsanız bu fonksiyonu kullanarak sistemin size seçeceğiniz bir zaman diliminde beklediğiniz fiyata düştüğü takdirde otomatik olarak haber vermesi için kullanabilirsiniz.


Menüme ekle
İstediğiniz alt ürün gruplarını sol taraftaki ana ürün gruplarına başlık olarak ekleyerek daha kolay ulaşmanızı sağlar.


   
Saygılarımızla

www.AVmarketi.com

 

 
HEDİYE KAMPANYA KOŞULLARI | İnsan Kaynakları 
Banka Seçenekleri
Anasayfaya dön
avmarketi.com
 
Balıkçılık malzemeleri
Jigging malzemeleri
Balığa özel olta
Tekneden av
Olta iğneleri
Kara Av malzemeleri
Olta kamışları
Olta makineleri
Makine Kamış setleri
Balıkçılık misinaları
Outdoor ekipmanı
Fly Olta
Suni yemler
Doğal yemler
Olta kaşıkları
Olta aksesuarları
Olta kurşunları
Fırdöndüler
Şamandıralar
Hazır olta takımları
Akü ve Şarj cihazı
Çapariler
Kepçe/Livar/Pinter
Çanta ve kutular
Germe ağ/serpme
Balık bulucu / Gps
Bıçak / Çakı
Giyim / Ayakkabı
Sırt çantaları
Fener/Lamba/Işıldak
Balık Bulucu
Çadır - Uyku Tulum
Kamp malzemeleri
Dalış malzemesi
Deniz malzemeleri
Fiber tekneler
Şişme botlar
Benzinli motorlar
Elektirikli motorlar
Tekne malzemeleri
avmarketi.com
avmarketi.com
avmarketi.com
avmarketi.com
e-ticaret neticaret e-tahsilat