avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com avmarketi.com  
avmarketi.com  
avmarketi.com avmarketi.com  
Av Marketi Alt Taraf avmarketi.com  
 
yeni ürünlerindirimli ürünlerödüllü ürünlerSepetimMüşteri hizmetleriavmarketi.comavmarketi.comFacebook sayfamızGoogle Plusyoutube sayfamızPinterest sayfamıztwitter sayfamız
» Balıkçılık malzemeleri »

 

Ağ Çeşitleri ve Kullanım Alanları

 Bu Ağlar kullanım alanlarına göre farklı tekniklerle kullanılabilir. Germe ağlar Barbun, tekir,Karangöz, çupra balıgı, çinekop, kefal, levrek, palamut, lüfer, turna, sazan, yayın gibi balık avlarında kullanılabilicek profesiyonel germe ağlardır.Serpme ağlar ise farklı ağırlıklara sahiptir ve farklı göz açıklıkları gibi özelliklere sahip olmaları sayesinde her kullanıcıya özgü yapıda olabilir.

Sürüklenen solungaç ağlarıyla avcılık, balıkçılığın en eski ve en basit yöntemlerinden biridir. Bunlar, açık sularda dikey olarak bir perde gibi asılı olarak duran ağlardır ve özellikle ringa, uskumru, salmon gibi pelajik balıkların avcılığında kullanılmaktadır.Bu ağları yüzey civarında veya daha altında çok sayıda yüzdürücüyle akıntıda ayrı veya genellikle bir tekneye tutturularak serbestçe yüzen ağlar olarak tanımlamıştır. Bir sürüklenen ağ dibe yakın (örneğin, karides sürüklenen ağı) olabileceği gibi genellikle göç eden balık sürülerinin yolunu kesmeye yönelik yüzeyde (örneğin, ringa sürüklenen ağı) de olabilir. Büyük ölçekli pelajik sürüklenen ağlar, yüzey ve yüzey altında çok büyük boyutlu (2,5 – 50 km'den fazla) olarak kullanılabilir.

  Ağların sipariş verildikten sonra ortalama hazırlaması süresi 1 Haftayı bulabilir.Lütfen detaylı bilgi için iletişim adresimizdeki bilgilerden bize ulaşınız.

Diğer ağlar
kuş ağı balık ağı gibi çeşitli ağların bulunduğu kategoridir, dilerseniz özel ağ ceşitlerinide 9 taksit imkanıyla sipariş verebilirsiniz.
Serpmeler
Muhtelif ağırlıklarda serpme çeşitlerini satın alabiliceginiz bölümdür.
 
HEDİYE KAMPANYA KOŞULLARI | İnsan Kaynakları 
Banka Seçenekleri
Anasayfaya dön
avmarketi.com
 
Balıkçılık malzemeleri
Jigging malzemeleri
Balığa özel olta
Tekneden av
Olta iğneleri
Kara Av malzemeleri
Olta kamışları
Olta makineleri
Makine Kamış setleri
Balıkçılık misinaları
Outdoor ekipmanı
Fly Olta
Suni yemler
Doğal yemler
Olta kaşıkları
Olta aksesuarları
Olta kurşunları
Fırdöndüler
Şamandıralar
Hazır olta takımları
Akü ve Şarj cihazı
Çapariler
Kepçe/Livar/Pinter
Çanta ve kutular
Germe ağ/serpme
Balık bulucu / Gps
Bıçak / Çakı
Giyim / Ayakkabı
Sırt çantaları
Fener/Lamba/Işıldak
Balık Bulucu
Çadır - Uyku Tulum
Kamp malzemeleri
Dalış malzemesi
Deniz malzemeleri
Fiber tekneler
Şişme botlar
Benzinli motorlar
Elektirikli motorlar
Tekne malzemeleri
avmarketi.com
avmarketi.com
avmarketi.com
avmarketi.com
Neticaret®